Зведіть подібні доданки 7х-2х+х-7


Ответы на вопрос

Отвечает Жилина Кристина.

Ответ:

6x - 7

Пошаговое объяснение:

7x - 2x + x - 7 = 7x - 2x + 1x - 7 = (7 - 2 + 1)x - 7 = 6x - 7