Поїзд проїхав 135,8 км за 2,8 год. Скільки кілометрів він проїде за 6,2 год з тією самою

швидкістю? Очень нужна помощь)

Ответы на вопрос

Отвечает Музаев Самандар.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Знайдемо швидкість поїзду:

V=S/t=135,8/2,8=48,5км/год.

Знайдемо відстань поїзду,яку він подолав за 6,2км:

S=Vt=6,2*48,5=300,7км

Відповідь: 300,7км.