5.За 6 год поїзд проїхав 432 км. Скільки кілометрів проїде поїзд за 9 год, якщо рухатиметься з тією

самою швидкістю? даю 20 балів пжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Карманова Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 432 : 6 = 72 (км) - проезжает за 1 час

2) 72 * 9 = 648 (км) - приедет за 9 часов

Ответ: 648 км