Знайдіть середнє арифметичне чисел 7,4 ; 11,3 ; 10,2 ; 5,5


Ответы на вопрос

Отвечает Тюхов Тимур.

Відповідь: (7,4+11,3+10,2+5,5):4≈8,6

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь: середнє арифметичне чисел 7,4, 11,3, 10,2, 5,5 дорівнює 8,6

Покрокове пояснення:

(7,4 + 11,3 + 10,2 + 5,5) : 4 = (18,7 + 15,7) : 4 = 34,4 : 4 = 8,6