На другому складі було в 3 рази менше телевізорів, ніж на першому. Коли з першого склад)' вивезли

20 телевізорів, а на другій привезли 14, телевізорів на обох складах стало порівну. Скільки телевізорів було на кожному складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Заєць Аліна.

Ответ:

було на другому склады х

було на першому складі 3х

стало на першому 3х-20

стало на другому х+14

складемо рівняння

3х-20=х+14

3х-х=20+14

2х=34

х=34:2

х=17 було на другому складі

17*3=51 було на першому

Пошаговое объяснение: