У трьох альбомах було 580 марок. У першому й другому 396 марок, а в другому й третьому 442 марки.

Скільки марок у кожному альбомі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Віка.

Ответ: Скільки марок у кожному альбомі?

184, 138 и 258 ...

Пошаговое объяснение: 1. 580 - 396 = 184 м було у третьому альбомі.

2. 580 - 442 = 138 м було у першому альбомі.

3. 396 - 138 = 258 м було у другому альбомі.