Запишіть повне розв'язання задачі Поїзд їхав 4 години зі швидкістю 64 км/год і 5 годин зі швидкістю

53,2 км/год. Яка середня швидкість руху поїзда?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Софья.

Ответ:

1) 64 • 4 = 256 (км) - проїхав поїзд зі швидкістю 64 км/год.

2) 53,2 • 5 = 266 (км) - проїхав поїзд зі швидкістю 53,2 км/год.

3) 256 + 266 = 522 (км) - проїхав поїзд за 9 год.

4) 522 : 9 = 58 (км/год) - середня швидкість поїзда.

Відповідь. Середня швидкість поїзда - 58 км/год.