Одне з чисел утричі більше за друге. Знайди ці числа, якщо їхня сума дорівнює 36

ПОМОГИТЕРІВНЯННЯМ ТРЕБА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черноблавская Мария.

Ответ:

x+3x=36

4x=36

x=36:4

x=9 первое число

9×3=27 второе число

проверка:

9+27=36