Розв'яжіть рівняння 1 1/9 поділити (8 + 5 1/3 * 2 1/4)


Ответы на вопрос

Отвечает Муслимова Аяна.

Ответ:

Спочатку виконаємо множення 5 1/3 * 2 1/4:

Перетворимо змішані дроби до неправильних:

5 1/3 = 16/3

2 1/4 = 9/4

Тоді множення буде:

16/3 * 9/4 = 144/12 = 12

Тепер додаємо 8 до 12:

8 + 12 = 20

Тепер ми можемо провести ділення:

20 ÷ 1 1/9

Перетворимо змішаний дріб до неправильного:

1 1/9 = 10/9

Тоді ділення буде:

20 ÷ 10/9 = 20 * 9/10 = 18

Отже, результат дорівнює 18.