Баскетбольний м'яч пiсля кидка до корзини рухається за законом s1 (t)=-2t2 +3, а футбольний м'яч

після удару спортсмена - за законом s2(t)=√t +1 (s вимірюється в метрах, t - у секундах). У який момент часу швидкості руху м'ячiв стануть однаковими за модулем?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Руслана.

Швидкість руху м'яча буде дорівнювати похідній шляху:

v_{1}=s'_{1}=-4t

v_{2}=s'_{2}=\frac{1}{2\sqrt{t} }

Прирівнюємо:

|-4t|=|\frac{1}{2\sqrt{t} }| (Модулі бо у нас в умові сказано за модулем)

t=\frac{1}{4}=0,25