Пожалуйста зделайте прошу Із Харкова та зі Львова назустріч один одному вийшли одно- часно два

поїзди. Швидкість одного з них 50 км/год, а друго- го -- 60 км/год. Вони зустрілись через 9 год 12 хв. Обчисліть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Меженько Оля.

Щоб обчислити відстань між Харковом і Львовом, ми можемо скористатись формулою шлях = швидкість × час.

Швидкість першого поїзда = 50 км/год,

Швидкість другого поїзда = 60 км/год.

Час зустрічі = 9 год 12 хв = 9 + 12/60 годин.

Нехай x позначає відстань між містами.

Таким чином, застосовуючи формулу шлях = швидкість × час для обох поїздів, отримуємо:

50 км/год × (9 + 12/60) годин + 60 км/год × (9 + 12/60) годин = x км.

Розрахуємо це:

50 × (9 + 12/60) + 60 × (9 + 12/60) = x.

Зводячи це до спільного знаменника, отримуємо:

450 + 10 + 540 + 12 = x.

Зведемо подібні терміни:

1012 = x.

Отже, відстань між Харковом і Львовом становить 1012 км.