Із Харкова і Львова назустріч один одному вийшли одночасно два поїзди. Швидкість одного 50 км\год а

другого 60 км/год. Вони зустрілися через 9,4 години. Знайти довжину залізниці, по якій рухались поїзди

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Аэлита.

Ответ:

1) 50+60=110(км/год) швидкість зближення

2)110*9,4=1034(км)

Пошаговое объяснение:

відповідь: 1034 км

Отвечает Бородина Лиза.

Ответ:

1034 км

Пошаговое объяснение:

V1=50

V2=60

t=9,4

50×9,4+60×9,4=1034