7. Знайди периметр прямокутника, площа якого дорівнює 16,12 см², а одна сторона - 5,2 см.

Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Влад.

Відповідь:

16,6 см

Покрокове пояснення:

Площа прямокутника визначається за формулою:

S = a•b, де а і b сторони прямокутника, звідси:

а = S:b

a = 16,12:5,2= 3,1

Периметр прямокутника:

Р = 2(а+b)

P = 2(3,1 + 5,2)= 2•8,3 = 16,6 (см)