Як розв'язати рівняння х*24=504-216


Ответы на вопрос

Отвечает Зябриков Иван.

Ответ:

Спочатку розвящуєм праву частину

504 - 216 = 288

Тепер замінимо це значення в рівнянні:

х * 24 = 288

х = 288 ÷ 24

х = 12

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

24х=288

х=288÷24

х=12

Пошаговое объяснение:

если правильно понела то так