Перше число у 5 разів більше за друге. Сума другого числа і числа 40 дорівнює першому числу.

Знайдіть більше число​

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничников Миша.

Ответ:

друге число=х, тоді перше число=5х.

х+40=5х

5х-х=40

4х=40

х=40:4=10

перше число=5×10=50