Запиши повний розв‘язок і відповідь до рівняння: |8х-2|=6


Ответы на вопрос

Отвечает Арсеньев Роман.

Ответ:

Розіб'ємо це рівняння на два окремі, залежно від знака в модулі:

1) 8х - 2 = 6, коли (8х - 2) було додатнє:

8х = 8

х = 1

2) -(8х - 2) = 6, коли (8х - 2) було від'ємне:

-8х + 2 = 6

-8х = 4

х = -0.5

Отже, розв'язок рівняння |8х - 2| = 6:

х = -0.5 або х = 1.

Пошаговое объяснение:

Сделай этот ответ лучшим?