Фермер 3 год їхав конем і подолав 36 км, а потім 2 год ішов пішки і подолав 6 км. У скільки разів

швидкість коня більша від швидкості пішохода? таблицята розв'язання дам 40б​

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

Ответ:

в 4 раза

Пошаговое объяснение:

1) 36 : 3 = 12 (км/ч) - скорость фермера на коне

2) 6 : 2 = 3 (км/ч) - скорость фермера пешком

3) 12 : 3 = 4 (раза) - больше скорость коня чем скорость пешком

Отвечает Клименко Виктория.

Відповідь: Будь ласка поклади 5 зірок і сердечко❤

1)36/3=12

2)6/2=3

3)12/3=4

Покрокове пояснення:

Відповідь у 4 рази