Набірниця за 2 години набирає 42 сторінки тексту, а її учень за 6 годин - 30 таких сторінок. За

скільки годин спільної праці набірниця та її учень разом наберуть 286 сторінок тексту, якщо працюватимуть з такою самою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Жауров Дмитрий.

Ответ:

Набірниця та її учень разом наберуть 286 сторінок тексту, якщо працюватимуть разом 11 годин

Пошаговое объяснение:

За одну годину набірниця набирає 42 ÷ 2 = 21 сторінки, а її учень — 30 ÷ 6 = 5 сторінок.

Нехай вони разом працюватимуть х годин. За цей час набірниця набере 21х сторінок, а її учень — сторінок.

Отже, ми маємо розв'язати рівняння 21х + 5х = 286

Об'єднавши подібні доданки, отримаємо 26х = 286

Розділимо обидві частини на 26 t = 11