Один оператор набирає на комп'ютері 240 сторінок тексту за 6 днів, а другий за 8. За скільки днів

вони наберуть 280 сторінок тексту, пра-цюючи разом з такою самою продуктивністю? Розв'яжи задачу з пояс-ненням.​

Ответы на вопрос

Отвечает Унгуряну Настёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 240:6=40 (с) - 1 за 1 день

2)240:8=30 (с) - 2 за 1 день

3)30+40=70(с) - 2 за 1 день

4)280:70=4(дн)