За 5 год Олег набирає 20 сторінок математичних формул, а Віталій за 7 год 49. За скільки годин

спільної роботи Олег і Віталій набе-руть 66 математичних формул, якщо працюватимуть з такою самоюпродуктивністю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

За 5 год. - 20 с.

За 7 год. - 49 с.

Разом ? год. - 66 ф.

1) 20 : 5 = 4 (с.) - набирає за 1 годину Олег

2) 49 : 7 = 7 (с.) - набирає за 1 годину Віталій

3) 4 + 7 = 11 (с.) - набирають разом за 1 годину Олег і Віталій

4) 44 : 11 = 6 (год.)

Відповідь: за 6 годин

Пошаговое объяснение: