95. У залі стільці розставлено в 16 рядів, по 6 стільців у кожному. Скільки буде рядів, якщо в

кожному ряду поставити по 8 стіль- цiв? о 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Иван.

Відповідь:

12 рядів.

Покрокове пояснення:

16×6=96—всього стільців у залі.

96÷8=12 рядів по 8 стільців.

Отвечает Оргин Данила.

Ответ:

12 рядов

Пошаговое объяснение:

16 рядов — 6 стульев

х рядов — 8 стульев

х/16 = 6/8

8 * х = 6 * 16

8х = 96

х = 96 : 8

х = 12

12 рядов