Если aVb a+b+ab a-b то определите значение (4V1)V2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Згуральский Егор.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі спочатку потрібно з'ясувати значення aVb. За умовою задачі, якщо aVb = a + b + ab, то:

4V1 = 4 + 1 + 4*1 = 9

Тепер можна знайти значення виразу (4V1)V2:

(4V1)V2 = 9V2 = 9 + 2 + 9*2 = 29

Отже, значення виразу (4V1)V2 дорівнює 29.

Пошаговое объяснение: