Степан та Миколка купили одинакові тістечка та заплатили за них 161 гривень. Скільки має заплатити

кожен хлопчик,якщо Степан купив 4 тістечка,а Миколка 3

Ответы на вопрос

Отвечает Гомер-С Сергей.

Відповідь:

Степан заплатив 92 гривні, а Миколка заплатив 69 гривень.

Покрокове пояснення:

Разом хлопці купили 4 + 3 = 7 тістечок. Кожне з тістечок коштувало 161 / 7 = 23 гривні.

Степан за свої чотири тістечка заплатив 23 × 4 = 92 гривні, а Миколка за свої три тістечка заплатив 23 × 3 = 69 гривень. Разом 92 + 69 = 161 гривня.

Все вірно.