помогите пожалуйста брату решить я просто не понимаю:Степан і Микола купили однакову кількість

пиріжків та заплатили за них 161 грн.Скільки має заплатити кожен хлопчик якщо Степан купив 4 пиріжки а Микола 3 пиріжки.Зроби перевірку​

Ответы на вопрос

Отвечает Коронов Максим.

Сумарна кількість пиріжків, куплених Степаном і Миколою = 4 + 3 = 7.

Нехай кожен хлопчик заплатить х грн за пиріжок. Отже, сума, яку вони заплатять, буде:

7х = 161

х = 161/7

х ≈ 23

Тому кожен хлопчик повинен заплатити близько 23 грн за свої пиріжки.

Перевірка:

Степан купив 4 пиріжки, тому заплатить: 4 * 23 = 92 грн.

Микола купив 3 пиріжки, тому заплатить: 3 * 23 = 69 грн.

Загальна сума, яку вони заплатили: 92 + 69 = 161 грн.