Визнач величини кутів рівнобедреного трикутника △AEP, якщо зовнішній кутпри вершині E, дорівнює100


Ответы на вопрос

Отвечает Дивногорская Олеся.

/_Е=180° -100°=80°

Оскільки трикутник рівнобедрений то /_А=/_Р

Нехай ці кути дорівнюють х°

За т. про суму кутів трикутника:

/_А+/_Е+/_Р=180°

тоді підставляємо

х+80+х=180

2х+80=180

2х=180-80

2х=100

х=100÷2

х=50

Отже, /_А=/_Р=50°