Відстань між двома автомобілями які їдуть назустріч один одному дорівнює 19км. Через скільки хвилин

вони зустрінуться якщо швидкість одного автомобіля дорівнює 80км/год а другого 72км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Булкин Антон.

Ответ: 7,5 хвилин.

Пошаговое объяснение: 1.) 72 + 80 = 152 (км/год) – швидкість з якою вони наближаються; 2.) 19 : 152 = 0,125 год = 0,125 • 60 = 7,5 (хв).

Отвечает Машин Виталий.

Ответ: 7,5 хвилин.

Пошаговое объяснение: 1.) 72 + 80 = 152 (км/год) – швидкість з якою вони наближаються; 2.) 19 : 152 = 0,125 год = 0,125 • 60 = 7,5 (хв).