9. Вiдстань між двома автомобілями, які їдуть назустріч один одному. дорівнює 19 км. Через скільки

хвилин вони зустрінуться, якщо швидкість одного автомобіля дорівнює 80 км/год, а другого - 72 км/год? пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тангиева Виктория.

Ответ:

1) 72+80=152(км/год)-швидкість з якою наближаються

2) 19:152=0,125(год)=0,125×60=7,5(хв) через 7,5 хв вони зустрінуться