Обчисліть площу курга радіус якого дорівнює 14 ммдопоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лера.

S=пR *2

Пошаговое объяснение:

S=3,14×14*2=3,14×196=615,44