Дільниками числа 38655 є числа(кілька відповідей) а) 2 б) 3 в) 5 г) 9


Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:

38655÷2=19327,5(не є дільником)

38655÷3=12885(є дільником)

38655÷5=7731(є дільником)

38655÷9=4295(є дільником)

Відповідь: Дільники числа б) 3, в) 5, г) 9.