Площа 4/8 від 48 см2-знайти сторони і накреслити прямокутник


Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Щоб знайти сторони прямокутника, вам потрібно знайти значення сторони, яке відповідає площі прямокутника. Для цього необхідно розділити площу на ширину або довжину прямокутника. У даному випадку, площу 4/8 від 48 см² потрібно розділити на 4/8:

(4/8) * 48 = (1/2) * 48 = 24

Отже, сторона прямокутника дорівнює 24 см. Щоб накреслити прямокутник, вам потрібно використати це значення як довжину або ширину на площині.