Спростіть вираз 5 (4n-2)+8 (2n-1) та знайдіть значення виразу при n= -3


Ответы на вопрос

Отвечает Якушенко Диана.

Ответ:

-126

Пошаговое объяснение:

5(4n - 2) + 8(2n - 1) =

20n - 10 + 16n - 8 = 36n - 18

n = -3

36n - 18 = 36 * (-3) - 18 = -108 - 18 = -126