Розв'яжіть рівняння 2x + x2 - 3х = 0, розклавши його ліву частину на множники ​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Саша.

Ответ:

2х + х2 - 3х = 0

4х - 3х = 0

1х = 0

х = 0 : 1

х = 0

2 × 0 + 0 × 2 - 3 × 0 = 0

0 = 0