9. Середне арифметичне двох чисел, одне з яких у 4 рази більше за друге, дорівнює 40. Знайди ці

числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Влад.

Ответ:

16, 64

Пошаговое объяснение:

Складємо рівняння, де:

х - перше число;

4х - друге число

(х+4х):2=40

х+4х=40*2

х+4х=80

5х=80

х=80:5

х=16 - перше число

4х=4*16=64 - друге число