відстань між двома станціями дорівнює 282,9км з цих станцій назустріч один одному одночасно вийшли

два потяги які зустрілись через 2,3год після початку руху один із потягів рухався зі швиткістю59,3 км/годзнайдітьшвидкісьтьдругого потягу

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Сергей.

Ответ:

1)59.3*2.3=136.39(км)проїхав перший потяг

2)282.9-136.39=146.51(км)проїхав другий потяг

3)146.51:2.3=63.7(км/год)

Відповідь :63км/год швидкість другого потягу

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти швидкість, треба відстань поділити на час. Щоб знайти час , треба відстань поділити на швидкість.Щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час