Відстань між двома станціями дорівнює 198,9 км. З цих станцій назустріч один одному одночасно

вийшли два поїзди, які зустрілись через 1,8 год після початку руху. Один із поїздів рухався зі швидкістю 57,9 км/год. Знайдіть шв. другого поїзда. Пж очень срочно нада Очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Гасин Дiана.

Відповідь: 52,6 км/год

Покрокове пояснення:


Отвечает Помелова Кристина.

Ответ:

58,05 км/год

Пошаговое объяснение:

Маючи швидкість першого потяга, знайдемо за скільки годин він зможе подолати усю відстань в 198,9 км  , t1=198.9:57,9=3,43 год., тепер вирахуємо ск.часу пройшов потяг до зустрічі:3,43-1,8=1,63 год.  і відстань до зустрічі буде: 57,9*1,63=94,4 км.

 Відстань, яку треба подолату другому потягу до зустрічі, буде:198,9-94,4=104,5 км.  тепер знайдемо швидкість другого потяга,

V2=S2/t  зустрічі=104,5/1,8=58,05 км/год.