Од 7 Розв'яжи задачу.Катеру потрібно перевезти 45 пасажирів. За першийрейс він перевіз 15 осіб,

за другий 10, а решту — за тре-тій рейс. Скільки пасажирів катер перевіз за третій рейс?МАТЕМАТИКАТестові контрольні роботи8​

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанов Руслан.
  • 45 - (15 + 10) = 45 - 25 = 20 пассажиров – нужно перевести.

Ответ: 20 пассажиров перевёз катер за третий рейс.