Відстань між двома станціями дорівнює 198,9 км. З цих станцій назустріч один одному одночасно

вийшли два поїзди, які зустрілись через 1,8 год після початку руху. Один із поїздів рухався зі швидкістю 57,9 км/год. Знайдіть швидкість другого поїзда. 1,98 : (0,7 – х) = 4,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

198,9:1,8=110,5(км/год) - швидкість зближення поїздів

110,5-57,9=52,6(км/год)- швидкість ІІ поїзда



Надеюсь помог) Удачки =)