Знайдіть радіус кола, діаметр якого дорівнює: 2) 5 CM; 3) 9,2 дм. 1) 8 см; 697. Срочно даю 30

балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Грязнова Ксюша.

Ответ:

2)2,5см(5÷2=2,5)

3)4,6дм(9,2÷2=4,6)

1)4 см(8÷2=4)

Пошаговое объяснение:

радиус це половина діаметра