Помогите решить Двоє мотоциклістів виїхали назустріч один одному з двох міст,відстань між ними

120км.Яка відстань буде між мотоциклістами,якщо проїде 2/3,а другий 3/5 всієї відстані

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Марк.

Ответ:

1)120*1/3=40(км)

2)120*2/5=48(км)

3)120-(40+48)=32(км)

Відповідь:32 км відстань буде між мотоциклістами