Із двох міст,відстань між якими 600 км,одночасно на зустріч один одному виїхали два автомобілі. Яка

відстань буде між автомобілями,коли перший проїде 1/3 всієї відстані,а другий 2/5 всієї відстані?

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Маша.
1)600:3=200км-пройдёт первый.
2)600:5*2=240км-пройдёт второй.
3)200+240=440км-пройдут вместе.
4)600-440=160км-будет между ними.