Двое мотоциклістів виїхали назустріч один одному з різних насе лених пунктів. Швидкість першого

мотоцикліста становить 43 км/год, а другого - 45 км/год. Яка відстань буде мiж мотоциклістами через 3Gamma , якщо відстань між населеними пунктами є 365 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Высочанская Юлия.

Зрозумію через 3 годин

Шукаємо загальну швідкість

v=v₁+v₂=43+45=88 км/год

Шукаємо відстань, яку учасники руху подолають потому 3 годин

S=vt=88×3=264 км

Шукаємо різність між спочаткової відстані і пройденої

S₀-S=365-264=101 км

Відповідь:101 км