6) (5x – 28)*3=111. Будь ласка це срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Глушакова Анастасия.

Ответ:

x = 13

Пошаговое объяснение:

(5x - 28) * 3 = 111

15x - 84 = 111

15x = 111 + 84

15x = 195

x = 195 / 15

x = 13

Відповідь: розв'язком рівняння є x = 13.