16% з 19 учасників це скільки людей?​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.
19 : 100 * 16 = 3,04 людини
Отвечает Шахметов Асанали.

Відповідь:

Для знаходження кількості людей, які становлять 16% від загальної кількості, ми можемо використати формулу:

Кількість людей = (16/100) * Загальна кількість учасників.

В даному випадку, загальна кількість учасників дорівнює 19, тому підставляємо значення:

Кількість людей = (16/100) * 19.

Обчислюємо вираз:

Кількість людей = (16 * 19) / 100 = 3.04.

Отже, 16% від 19 учасників становить приблизно 3 людини.