У МЕНЯ ТЕСТ ОЧЕНЬ БЫСТРО ОТВЕТ НУЖЕН Знайдіть найменший об'єм ящика, який має форму прямокутного

паралелепіпеда, якщо його можна повністю заповнити кубиками з ребром 6см і кубиками з ребром 4см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ревин Арсений.

Ответ:

1728 см³

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел 4 и 6

НОК (4; 6) = 12

4 = 2 * 2

6 = 2 * 3

НОК (4; 6) = 2 * 3 * 2 = 12

12³ = 12 * 12 * 12 = 1728 (см³) - наименьший объем ящика