У крамниці було 600 кг мандаринів. За перший день продали 192 кг, за другий –на 24 кг менше, ніж за

перший день, а за третій – у 2 рази менше, ніж за перший. Скільки кілограмів мандарин залишилося після цього в крамниці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Уалигазинов Мади.

Ответ и пошаговое объяснение:

1) 192 - 24 = 168 (кг) - продали мандаринів за другий день .

2) 192 ÷ 2 = 96 (кг) - продали мандаринів за третій день .

3) 192 + 168 + 96 = 456 (кг) - продали мандаринів разом ( за три дні ) .

4) 600 - 456 = 144 (кг) .

Відповідь : 144 кг мандаринів зосталося у крамниці .

Отвечает Сергеев Максим.

Ответ:

За другий день продали на 24 кг меньше, ніж за перший, тоді 192 - 24 = 168 кг мандаринів. А за третій день продали у 2 рази менше, ніж за перший, тоді 192 / 2 = 96 кг мандаринів.

загальна кількість проданих мандаринів:

192 + 168 + 96 = 456 кг мандаринів.

Залишилось:

600 - 456 = 144 кг мандаринів.

Відповідь: 144 кг.