Знайди периметр прямокутної ділянки, ширина якої 35см, що становить 5/7 довжини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пельнова Дарья.

Пошаговое объяснение:

ширина =35 см

35 см - 5/7 ч

х см - 1 ч

х=35•1:5/7=35•7/5=49 см - длина

2(49+35)=168 см - периметр