Для шкільного ярмарку Аня приготувала 5 л лимонаду. Для приготування лимонаду їй знадобилось 1,2

кг лимонів по 35,5 грн за 1 кг; 0,85 кг цукру по 30 грн за кг; 5 л води по 10 грн за 1 л.

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Аня приготувала 5 літрів лимонаду для шкільного ярмарку. Для приготування лимонаду їй знадобилося 1,2 кг лимонів, які коштують 35,5 грн за 1 кг, 0,85 кг цукру за 30 грн за кг та 5 літрів води за 10 грн за 1 літр. Загальна вартість інгредієнтів складає (1,2 * 35,5) + (0,85 * 30) + (5 * 10) = 42,6 + 25,5 + 50 = 118,1 грн. Таким чином, загальна вартість інгредієнтів для приготування лимонаду складає 118,1 грн.

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Відповідь:Аня приготувала 5 літрів лимонаду для шкільного ярмарку. Для приготування лимонаду їй знадобилося 1,2 кг лимонів, які коштують 35,5 грн за 1 кг, 0,85 кг цукру за 30 грн за кг та 5 літрів води за 10 грн за 1 літр. Загальна вартість інгредієнтів складає (1,2 * 35,5) + (0,85 * 30) + (5 * 10) = 42,6 + 25,5 + 50 = 118,1 грн. Таким чином, загальна вартість інгредієнтів для приготування лимонаду складає 118,1 грн.

Покрокове пояснення: