СРОЧНО Реостат підключений до джерела струму. При зміні опору реостата від 4 Ом до 9,5 Ом сила

струму в колі змінюється від 8 А до 3,7 А. Знайдіть ЕРС джерела струму та його внутрішній опір.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильиненко Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

R1 =  4 Ом

R2 = 9,5 Ом

I1 =  8 А

I2 =  3,7 А

E = ?

r = ?

E = I1*(R1+r)

E = I2*(R2+r)

I1*(R1+r) = I2*(R2+r)

8*(4+r) = 3.7*(9.5+r)

r*(8-3.7) = 35.15 - 32

r == 0.733 Ом

E = 8*(4+0.733) = = 37.86 B