У ящику є 20 пронумерованих від 1 до 20 кубиків. Яка ймовірність того, що номер навмання взятого

кубика буде кратним числу 5?

Ответы на вопрос

Отвечает Анфёрова Маргарита.

Ответ: =1/5

Пошаговое объяснение:

Всего кубиков n=20

Кубиков с номерами кратными 5 (5;10;15;20) m=4

P(кратно 5)=m/n=4/20=1/5