8.У ящику є 20 кубиків,пронумерованих від 1 до 20.Яка ймовірність того,що номер навмання взятого

з ящика кубика буде кратним числу 4? А)1⁄20; Б)1⁄4; В)1⁄10; Г)3⁄20.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Анна.
P=m/n=5/20=1/4
Ответ:1/4
Отвечает Гореленко Кристина.
Б) 1/4 ,бо всьго кратних 5, а 5/20=1/4